Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, Bota përkujton me dhimbje miliona viktima të pafajshme
  • Raporti Shëndetësor Kombëtar: Sëmundjet kronike sfida më e madhe e Shëndetit publik, kontroll shëndetësor për moshën 40-65 vjeç
  • Meta uron Tsipras: Vlerësojmë vëmendjen tuaj ndaj shqiptarëve, i rëndësishëm për ne forcimi i ekonomisë suaj
  • Jahjaga nderon hebrenjtë e Kosovës: Përkulem në kujtim të atyre që u privuan nga e drejta për të jetuar
  • Gjoba transportuesve të bukës në Fier, kishin mungesë të kushteve higjeno-sanitare dhe në etiketimin e bukës
  • Facebook i paarritshëm për rreth 40 minuta, pëson shkëputje masive për 1.25 mld përdorues
  • Zhvishej para fëmijëve të mitur të shkollës 9-vjeçare, arrestohet 48-vjeçari në Sarandë
  • Mbërrin stuhia e borës në Amerikë, situatë e jashtëzakonshme, mbyllen komunikimet në shumë zona

Agjensia Lajmeve Sot News