Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Tiranë, drejtonin makinën në gjendje të dehur, arrestohen 9 persona
  • Programi i qeverisë, Mustafa: Hap perspektivë zhvillimore
  • Këshilli Studentor: Të tronditur nga pamjet e mbrëmshme, do bojkotojmë mësimin derisa qeveria të plotësojë kërkesat e studentëve
  • Zgjedhjet vendore, Rama-Meta mbyllin negociatat për qytetet e mëdha
  • Greva e studentëve, MAS: 32 studentët të yshtur politikisht, s'duhet të cënojnë të drejtat e të tjerëve
  • Akuzat e PD për dhunimin e një qytetari, MB: Synimi i opozitës të hedh baltë mbi punën e Policisë së Shtetit
  • Greva studentëve, MAS: Ministria i është gjendur pranë çdo studenti
  • Gjendet një granatë dore tek "Porcelani", forcat xheniere rrethojnë zonën

Agjensia Lajmeve Sot News