Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Ndërtimi i pallatit tek “Zyber Hallulli”, Lame: Leja e dhënë nga Bashkia, për qëllime elektorale
  • Mbrojtja e të Dhënave Personale, Halimi: Njerëzit e Ramës vodhën serverin e tatimeve, përgjuan 4 mln përdorues të telefonave
  • Presidenti Nishani takohet me kreun e Komisionit të Venecias, Buquicchio: Do ofrojmë përvojë për zbatimin e reformës në sistemin gjyqësor
  • Komisioni i Venecias, Buquicchio: Ndërhyn vetëm në çështjet me ndjeshmëri të lartë
  • BSH miraton raportin 3 mujor të Politikës Monetare, ulet sërish norma baze e interesit, shkon në 2%
  • Këshilli Bashkiak i Korçës kundër rritjes së çmimit të ujit, UUK: Rrjeti i amortizuar, ka nevojë për investime
  • Vjedhja në BSH, Gjykata vendos gjykim të shkurtuar për Petrit Ramohitaj, për Golemin dhe 3 të tjerët do rihidhet shorti
  • Lufta në Siri, vritet një tjetër shqiptar nga Maqedonia

Aksidentohet për vdekje 19 vjeçari në Pogradec, në kërkim autori

Aksidentohet për vdekje 19 vjeçari në Pogradec, në kërkim autori

Një 19 vjeçar ka ndërruar jetë sot teksa është përplasur nga një automjet që udhëtonte tej normave të lejuara. Aksidenti me pasoja për jetën ka ndodhur mëngjesin e së shtunës, në fshatin Gështenjas të Pogradecit .

19 vjeçari Ilirjan Hyzellari, ka qenë duke kaluar rrugën me biçikletë, kur është përplasur për vdekje nga një mjet, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja duke e lënë në mes të rrugës të riun e pajetë.

Policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe kapur autorin e aksidentit.

Saturday, April 20, 2013 - 13:12
Total votes: 19