Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Alessandra Ambrossio: S’kam rivalitete dhe xhelozi me koleget
  • Braçe: Basha lëviz me makinë me vlerë 111 mln lekë, Bashkia: Është marrë me qera
  • Një “selfie” nga Kardashian dhe vajza e saj North
  • Topalli: Fa e përfshirë në trafik, të japë dorëheqjen ministrja, Kodheli: Dhëndri yt bënte video-klipe në bregdete me mjetet e Flotës
  • Viktimat e Holokaustit, Leskaj: Shqiptarët rrezikuan jetën për të shpëtuar hebrenjtë
  • Shpërthim gazi në Meksikë, plagosen disa fëmijë
  • Piloti shqiptar në avionin me drogë, Berisha: Çau ferrën dhe bën tregti ndërkombëtare, Kodheli: Je në dekompozim politik
  • Akuzat e Bashkisë për Qendrën Rinore, përgjigjet Veliaj: Nuk do pres 4 vjet si Basha për të mbajtur premtimet

Dhunë sistematike mbi gruan dhe vajzën, pranga kryefamiljarit në Mirditë

Dhunë sistematike mbi gruan dhe vajzën, pranga kryefamiljarit në Mirditë

Fran Paçuku, i cili akuzohet nga policia për ushtrim dhune ndaj familjarëve, është arrestuar në orët e para të ditës nga policia në Mirditë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se ky shtetas ka qenë duke ushtruar dhunë ndaj së shoqes dhe vajzës së tij, në momentin kur është kryer arrestimi.

Nga të dhënat e mbledhura nga uniformat blu, rezulton se i ndaluari ka ushtruar dhunë sistematike mbi familjarët e tij.

Saturday, August 24, 2013 - 12:21
Total votes: 8