Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Identifikohet shqiptari që u kap në aeroport pa dokumente, autoritetet italiane e lënë në burg
  • Marina izraelite qëllon në drejtim të anijeve palestineze, shkak peshkimi në zonë të paautorizuar
  • Roma rrezikon të humbasë Naingolan, kërkohet nga 6 ekipe me emër
  • Basha: Po nis pranvera e protestave, nesër të ndalojmë makinat 5 minuta, të mos lejojmë dyshen Rama-Meta të livadhisë sipas qejfit
  • Krujë, shkojnë për të grabitur, banorët i presin me armë dhe u marrin "peng" makinën
  • Mustafa: Listën serbe dhe Jabllanoviçin nuk ua solla unë, i sollën votat e qytetarëve serbë
  • I riu "mbreti" i YouTube për vitin 2014, fiton 3.5 mln euro në vit, bën jetë të thjeshtë me një bukuroshe italiane
  • Fanny: Baloteli është fanatik, nuk më linte të kërceja dhe të dilja në faqet e para të revistave

Dy aksidente me pasojë vdekjen brenda pak minutash në vend

Dy aksidente me pasojë vdekjen brenda pak minutash në vend

Qyteti bregdetar i Durrësit është përgjakur nga një tjetër aksident sot. Një aksident automobilistik për fat të keq i ka marrë jetën një katër vjeçari. 19 vjeçari Arbër Buqeza, aksidentoi katër vjeçarin Olti Ndoj. Ngjarja e rëndë u shënua pasditen e sotme në fshatin Fllakë të Durrësit.

Burime nga policia bënë të ditur se fëmija ka vdekur si pasojë e përplasjes nga një automjet. Nga të dhënat e para u mësua se vogëlushi i ka prerë rrugën automjetit. Menjëherë pas ngjarjes, drejtuesi i makinës e ka shoqëruar të voglin për në spital, por për shkak të plagëve të marra ai nuk ka mundur të mbijetojë.

Gjithashtu policia mbërriti në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave që çuan në shkakun e këtij aksidenti. Ndërkaq një tjetër aksident ka ndodhur po sot në autostradën Levan-Tepelenë, ku një 45 vjeçar ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë. 45 vjeçari po tentonte të kalonte në anën tjetër të rrugës, kur u përplas nga një automjet, që po udhëtonte me shpejtësi.

Saturday, June 1, 2013 - 19:06
Total votes: 40