Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Forecast

Berat, Albania

09/12/2014 - 23:00

FairSoutheast, Light breeze, 2.5 m/s21°C

0 mm precipitation

Pressure: 1.0144 bar

Durrës, Albania

09/12/2014 - 23:00

FairSoutheast, Light breeze, 2.9 m/s22°C

0.1 mm precipitation

Pressure: 1.0133 bar

Korçë, Albania

09/12/2014 - 23:00

Clear skySouth-southwest, Light breeze, 2.0 m/s15°C

0 mm precipitation

Pressure: 1.0172 bar

Kukës, Albania

09/12/2014 - 23:00

Clear skySoutheast, Light air, 1.3 m/s17°C

0 mm precipitation

Pressure: 1.0163 bar

Shkodër, Albania

09/12/2014 - 23:00

Partly cloudyNorth-northeast, Light air, 1.1 m/s19°C

0.3 mm precipitation

Pressure: 1.0139 bar

Tirana, Albania

09/12/2014 - 23:00

LettskyetØst-sørøst, Svak vind, 1.8 m/s19°C

0 mm precipitation

Pressure: 1.0139 bar

Vlorë, Albania

09/12/2014 - 23:00

Clear skySoutheast, Light breeze, 2.3 m/s22°C

0 mm precipitation

Pressure: 1.0136 bar

Weather forecast from yr.no.

Pages