Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • U kap duke udhëtuar me makinë të vjedhur, prangoset adoleshenti shqiptar në Itali
  • Malësi e Madhe, u gjetën në një tokë të papunuar një sërë municionesh luftarake, policia në kërkim të autorëve
  • Vodhën 2500 litra naftë, arrestohen 3 persona në Fier
  • Aksident në Rinas, humb jetën 1 person nga përplasja e tre mjeteve
  • Mustafa mbledh sot kabinetin qeveritar, shkak protesta e përgjakshme, pritet shkarkimi i Jabllanoviç
  • Vrasjet e shqiptarëve në Holandë, arrestohet një person në Slloveni, Policia: Dyshohet se ka lidhje me krimin
  • Obama dhe Merkel të shqetësuar për Ukrainën, plan për një paketë financiare ndaj saj
  • Vjedhja e BSH, Golemi dhe 4 ish-zyrtarë sot para Gjykatës, Prokuroria: 713 mln lekë u shpenzuan në lojëra fati

Pages