Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • "Misto Mame", 20 persona kërcënojnë hedhjen nga pallati 9-katësh: Ndërtuesi na mashtroi me kontratën
  • Çështja Doshi, Presidenti takim të mbyllur me Kryeprokurorin Llalla, i kërkon zbardhjen e ngjarjes, në fokus atentati ndaj Doshit
  • Legalizimet, Rama në Vlorë: Proces me rëndësi kombëtare, qytetarët hoqën bukën e gojës për të ndërtuar banesat, PD bombardoi situatën
  • Berisha: Rama, xheloz për miqësinë Doshi-Meta
  • Fushë Krujë, shpërthim tritoli pak metra larg Komisariatit
  • Braho: Doshi të dorëzojë faktet e pretenduara, policia të marrë në mbrojtje dy deputetët
  • Akuzat e Doshit, Basha: Histori tronditëse nga dyshja Rama-Meta, kreu i Kuvendit të dorëhiqet menjëherë
  • Shkarkohet Kryetari i PS në Shkodër, Andi Halluni, zëvendësohet nga Gaspër Volaj

Sherr me thika mes të rinjsh në Tiranë, plagoset 16 vjeçari

Sherr me thika mes të rinjsh në Tiranë, plagoset 16 vjeçari

Një grindje me thika mes shumë të rinjsh, ka përfunduar me një të plagosur mbremjen e sotme.

Policia e Tiranës e cila është në vendin e ngjarjes, sqaron se vetëm pak minuta më parë, disa të rinj janë zënë në një lokal në afërsi të Tregut Elektrik, ku dhe është plagosur rëndë 16 vjeçari E. Shima.

Nga të dhënat paraprake mësohet se plagosja ka ndodhur për motive të dobëta. Blutë e Tiranës janë vënë në kërkim të autorit.

Thursday, April 18, 2013 - 20:49
Total votes: 9