Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Ultimatumi i Nikollës, 50 studentët e transferuar të mjekësisë i rikthehen grevës për uljen e tarifave, fillon montimi i çadrave
  • Akuzat e Doshit, reagon Vasili: Berisha të mos nxitohet, të mos ngrohë vezët e krimit
  • "Misto Mame", 20 persona kërcënojnë hedhjen nga pallati 9-katësh: Ndërtuesi na mashtroi me kontratën
  • Çështja Doshi, Presidenti takim të mbyllur me Kryeprokurorin Llalla, i kërkon zbardhjen e ngjarjes, në fokus atentati ndaj Doshit
  • Legalizimet, Rama në Vlorë: Proces me rëndësi kombëtare, qytetarët hoqën bukën e gojës për të ndërtuar banesat, PD bombardoi situatën
  • Berisha: Rama, xheloz për miqësinë Doshi-Meta
  • Fushë Krujë, shpërthim tritoli pak metra larg Komisariatit
  • Braho: Doshi të dorëzojë faktet e pretenduara, policia të marrë në mbrojtje dy deputetët

Pages