Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Vazhdon kriza e barazimeve për Romën, Juvja mund të luajë e qetë
  • Tony Blair në "The Sun": Shqipëria vend i zakonshëm për torturat dhe trajtimin e keq të të arrestuarve
  • Arratisja e Stresit nga Komisariati, shoqërohen 6 efektivë policie, po sqarohet pozicioni i tyre
  • Samiti i Ballkanit Perëndimor këtë radhë në Kosovë më 25 mars, udhëhiqet nga Thaçi me Procesin e Berlinit
  • Bushati dhe Gjiknuri në Qipro: Shqipëria e pasur me burime natyrore, ftojmë bizneset tuaja të investojnë
  • Moti i keq, përmbyten rrugët e Vlorës nga reshjet e dendura, bllokohet prej dy orësh Qafë Plloça në Korçë
  • Progresi në reforma dhe zhvillimi ekonomik, BERZH vlerëson maksimalisht Shqipërinë, me 4+
  • Refuzimi i Greqisë për bashkëpunim me trojkën, Merkel: Nuk do të ketë anulim të borxheve greke

Pages