Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • Fushë Krujë, shpërthim tritoli pak metra larg Komisariatit
  • Braho: Doshi të dorëzojë faktet e pretenduara, policia të marrë në mbrojtje dy deputetët
  • Akuzat e Doshit, Basha: Histori tronditëse nga dyshja Rama-Meta, kreu i Kuvendit të dorëhiqet menjëherë
  • Shkarkohet Kryetari i PS në Shkodër, Andi Halluni, zëvendësohet nga Gaspër Volaj
  • Përjashtimi nga PS, reagon Tom Doshi: Rilindja po mbron krimin, nuk zbardhen atentatin ndaj meje, jemi të gjithë të zhgënjyer
  • Procedohen penalisht 27 studentët grevistë, akuzohen për bllokimin e ambienteve të fakultetit
  • Përjashtimi i Tom Doshit, reagon Rama: Na e bëri të pamundur ta pranojmë, cenoi dinjitetin e qeverisë, është i lirë të provojë vërtetësinë e akuzave
  • Përjashtimi i Doshit nga PS, reagon Blushi: Historia e 2 shokëve të ngushtë që u zunë për arsye jo politike, po i bëhet dëm PS

Pages