Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  • "Çështja Doshi", Meta ka konfirmuar se do të përgjigjet në Prokurori, konfirmon paraqitjen nesër në orën 08:00
  • Shqipëri-BE zhvillojnë takimin e radhës më 24 mars, konfirmohet nga Bushati dhe komisioneri Hahn
  • Dëshmia e Doshit, Prokuroria thërret për të dëshmuar Ramën, Metën, Berishën, Tahirin dhe disa zyrtarë të tjerë
  • “Doshi”, Basha: Didi-Tahiri përgënjeshtrojnë njëri-tjetrin, kërkojmë hetim të drejtë mbi çdo akuzë
  • Shfaqen problemet e para të studentëve grevistë, një vajzë e një djalë përfundojnë në spital
  • Tom Doshi del nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, shmang komunikimin me mediat
  • Pukë, rikthehen reshjet e borës në gjithë zonën
  • Rama në fb: Asgjë nuk na ndal ne rrugën e Rilindjes

Pages